DecoBazaar > Dodatki > Okulary > Kornik Wenge Zebrano (nr 4073592)

KORNIK WENGE ZEBRANO

kornik

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Kornik - okulary przeciwsłoneczne wyprodukowane w małej, polskiej manufakturze.

Soczewki filtrowane marki Carl Zeiss (sygnowane charakterystyczną zetką w narożnikach szkieł). Drewno impregnowane składnikami naturalnego pochodzenia. Odporne na zabrudzenia i wodę, nie barwi skóry. Zawiasy typu flex, które odginają się także do zewnątrz - dzięki temu zauszniki łatwo dopasowują się do każdego kształtu głowy i nie uciskają.

Bardzo lekkie oprawki pachnące prawdziwym drewnem.

Bardzo lekkie oprawki pachnące prawdziwym drewnem.

Dostępne w 3 rozmiarach: S, M, L.

Wymiary (kolejno dla rozmiarów S/M/L):

Przód:
Szerokość 135mm/145mm/152mm
Wysokość: 46mm/51mm/52,5mm
Szerokość szkła: 46mm/51mm/52,5mm

Zausznik:
Długość 134mm/134mm/138mm

TAGI: #lifestyle, #okulary drewniane, #okulary przeciwsłoneczne, #polski handmade
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy kornik

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top