1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > ❀ڿڰۣ❀ Kosz z ażurowej porcelany 19cm.❀ڿڰۣ❀ kobalt i złoto ❀ڿڰۣ❀ Ręcznie malowany #1 (nr 6219523)
Dzień Dziecka 2019

❀ڿڰۣ❀ KOSZ Z AŻUROWEJ PORCELANY 19CM.❀ڿڰۣ❀ KOBALT I ZŁOTO ❀ڿڰۣ❀ RĘCZNIE MALOWANY #1

Sweet Home

Cena: 166 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Kurier: 23,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
❀ڿڰۣ❀ Kosz z ażurowej porcelany 19cm.❀ڿڰۣ❀ kobalt i złoto ❀ڿڰۣ❀ Ręcznie malowany kosz z ażurowej porcelany. Kobalt, złoto i misterne malunki. Stylistyką przypomina wyroby marki Sevres, kobalt, złoto i drobne wzory oraz bukiet na środku w misternej koronce. Całość ręcznie malowana. Piękna ozdoba, w pełni użytkowa, na słodkości, ciastka, orzechy itp. Wymiary; długość 19cm. Szerokość 13,5. Wysokość z uszami 9cm. Bez uszu 6cm. Idealny stan zachowania.
Sprawdzi się również w roli eleganckiego upominku.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #figurka sevres limoges misa, #koszyk royal doulton kosz, #miśnia herend ptaki talerz, #rosenthal versace patera
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top