DecoBazaar > Dziecko > Meble i dekoracje > Kotek śpi a myszy harcują róż - karauzela nad łóże (nr 3462560)

KOTEK ŚPI A MYSZY HARCUJĄ RÓŻ - KARAUZELA NAD ŁÓŻE

Przytulisie

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Karuzela nad łóżeczko wykonana jest z wysokiej jakości polaru , elementów z filcu ( policzki , noski) i bawełny. Kot i myszki wypełnione są antyalergiczną kulką silikonową. Nóżki i ogonki myszek zrobione są ze sznureczka . Buźki i zdobienia są haftowane ręcznie.
Zdobiące kokardki są z tasiemki satynowej.
Istnieje możliwość odwiązania i zdjęcia każdej myszki i kotka.
Gdy już karuzela przestanie spełniać swoją rolę mogą służyć jako zawieszka, zabawka lub zdobienie pokoju.
Krzyżak od karuzeli również w całości wykonany ręcznie - z drewna surowego ( nie pokrywanego żadnym lakierem ani farbą )
W skład wchodzi :
- 4 myszki - wysokość 9 cm
- 1 kotek - wysokość 13 cm
- krzyżak drewniany.
- 4 kokardki satynowe
Na krzyżaku od góry zamontowany uchwyt do przeprowadzenia sznurka lub żyłki.
Wymiary :
szerokość krzyżaka około 37x37 cm

Projekt w całości stworzony przeze mnie

TAGI: #dla dziewczynki, #kotek, #myszka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top