1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Misie i przytulanki
  4.  > Królik Ruth (nr 6164669)

KRÓLIK RUTH

Vintage Garden

Cena: 135 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 6 dni roboczych
Piękna laleczka królik :))

W sukience z przepięknej sukience z przepięknej bawełnianej tkaniny z wiskozą viyella.

Sukienka wykończona bawełniana koronką.
Z ręcznie dzierganą pelerynką.

Całość uszyta z świetnej jakości bawełnianych tkanin oraz wypełniona antyalergiczną kulką silikonową

Króliczek będzie cudowną zabawka dla dziecka, ozdobą dziecięcego pokoju albo dekoracją wielkanocną.

wielkość króliczka- 75cm****** Tkaniny i dodatki typu koronki i guziczki mogą się czasami odrobinę różnić odcieniem, deseniem od tych widocznych na zdjęciu. Zależy to od dostępności tkanin, niektóre dostępne są w bardzo krótkich seriach :) Masz za to pewność, że nie ma dwóch identycznych laleczek/ozdób i każda jest absolutnie wyjątkowa*******

....Aby zapobiec ewentualnemu urazowi w wyniku zaplątania się dziecka w zabawkę, należy ją usunąć, od kiedy dziecko próbuje raczkować
Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat, gdyż istnieje niebezpieczeństwo połknięcia włosów lalki....

TAGI: #królik tilda, #ozdoba, #pokój dziecka, #ręcznie robiony
Vintage Garden

Jestem Wiola i z miłości do pięknych dekoracji stworzyłam Vintage Garden. Pracownię ręcznie szytych lalek i gadżetów dla dzieci.
Szyję anioły, króliki, tildy, myszki, korony, girlandy i inne materiałowe cuda.
..................................................................................................
Zamówienia wysyłam najszybciej, jak to możliwe, lecz ze względu na ręczne wykonanie każdego przedmiotu na bieżąco - czas realizacji to 6-9 dni
roboczych.
...................
Tkaniny i dodatki typu koronki i guziczki mogą się czasami odrobinę różnić odcieniem, deseniem od tych widocznych na zdjęciu. Zależy to od dostępności tkanin, niektóre dostępne są w bardzo krótkich seriach :) Masz za to pewność, że nie ma dwóch identycznych laleczek/ozdób i każda jest absolutnie wyjątkowa.
...................
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Vintage Garden

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top