DecoBazaar > Święta i okazje > Wielkanoc > króliki w beżach - kartki A6 (nr 4852302)

KRÓLIKI W BEŻACH - KARTKI A6

biała Kura

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

4 kartki-pocztówki A6. Sylwetki zajączków / królików w niebieskim, szarości i beżu z fragmentami zbliżeń piórek, suchych kwiatów, kwitnących drzew (czereśnia, hortensja, bez).
Grafiki są kolażem sylwetki zwierzęcia i fotografii. Autorskie zdjęcia natury (zbliżenia i fragmenty kwiatów, piórek, liści) są łączone z sylwetkami zwierząt europejskich. Cyfrowo stworzona grafika powstaje z narysowanej sylwetki i dobranej do niej nastrojem wiosennej fotografii.
Nieduże wydruki można wykorzystać jako pocztówki lub oprawione powiesić na ścianie. Delikatne kolory i minimalistyczny projekt tworzą z tego kompletu świetny wiosenny prezent lub niebanalną wielkanocną dekorację.

+ 4 sztuki
+ wysokiej jakości wydruk cyfrowy
+ format 10 x 15 cm każda kartka
+ gruby matowy papier offsetowy, na którym łatwo się pisze
+ zapakowane w usztywnioną tekturą kopertę, aby bezpiecznie przetrwały wysyłkę

Grafiki dostępne także oddzielnie w formatach: A5, A4 i A3.
Można zamówić mailem (bialakura@onet.pl) lub przez wiadomość Decobazaar (zapytaj o szczegóły).

TAGI: #kwiaty, #minimalizm, #wielkanoc, #zajączek
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy biała Kura

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top