1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kubki
  4.  > Kubek "Confetti dots" toczony na kole garncarskim (nr 6410168)
15 Urodziny DecoBazaar

KUBEK "CONFETTI DOTS" TOCZONY NA KOLE GARNCARSKIM

Ceramiczności

Cena: 35 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 17,00 zł
Paczkomat InPost: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 65,00 zł / 13,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ręcznie stworzony kubek, wytoczony na kole garncarskim, dzięki czeku każda sztuka jest niepowtarzalna, o indywidualnym charakterze. Piekna, surowa szaro-nakrapiana glina i nakrapiane szkliwo od środka. Pełna symbioza kolorów i kształtów.
Delikatny, rustykalny, dla wielbicieli natury, naturalnych, stonowanych kolorów.

Dzięki temu, że kubek jest wypalony w maksymalnej dla tej gliny temperaturze ponad 1200 stopni, uzyskałam produkt wysokiej jakości i trwały w codziennym użytkowaniu.
Wszystkie użyte materiały są czyste ekologicznie i zawsze bezpieczne w kontakcie z żywnością. A pojedyncze sztuki mogą się od siebie różnić ponieważ jest to ręczna robota.

Pojemność około 200 ml

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Wszystkie Ceramiczności wytwarzam zawsze ręcznie, jest to 100% handmade, kraftowa ceramika. Często moje prace są toczone na kole garncarskim, dzięki czemu każda z nich ma indywidualny charakter i jest wyjątkowa Moja ceramika jest wysokiej jakości ponieważ wytwarzam ją z najwyższej jakości wyselekcjonowanej gliny i szkliwa jak również wypalam ją często w temp. ponad 1200 stopni dzięki czemu uzyskuję produkt trwały w codziennym użytkowaniu.

TAGI: #ceramika użytkowa rękodzieło, #handmade, #kubek z uchem, #toczone na kole
Ceramiczności

Ceramiczności to pracowania ceramiczna tworząca z pietyzmem ceramikę użytkową, choć nie tylko. Samodzielnie projektuję i tworzę przedmioty codziennego użytku. Moje projekty to połączenie prostej bryły z nietuzinkowym desigem, zdobieniem. Wszystko wytwarzam ręcznie, jest to 100% handmade kraftowa ceramika. Często moje prace są toczone na kole garncarskim, dzięki czemu każda z nich ma indywidualny charakter i jest wyjątkowa
Moja ceramika jest wysokiej jakości ponieważ wytwarzam ją z najwyższej jakości wyselekcjonowanej gliny i szkliwa jak również wypalam ją często w temp. ponad 1200 stopni dzięki czemu uzyskuję produkt trwały w codziennym użytkowaniu.
Masz dość identycznej ceramiki z sieciówek? Obejrzyj moje prace. Zapraszam!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ceramiczności

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top