DecoBazaar > Dom > Kubki > Kubek w błękitnym sweterku z podkładką ❤️ (nr 5396901)

KUBEK W BŁĘKITNYM SWETERKU Z PODKŁADKĄ ❤️

Twórcza Chata

Cena: 45 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Nasz nowy projekt to kubek 300ml w dzierganym sweterku wraz z kwiatową podkładką w kolorze błękitnym.
Zestaw zawiera kubek w sweterku plus jedną podkładkę.
Zarówno podkładkę jak i sweterek można prać :)
Komplet dostępny od ręki.

Dodatkowo każdy zestaw jest przez nas pięknie opakowany i można go od razu wręczyć jako prezent :) (pakowanie na prezent Gratis)

Posiadamy inne kolory włóczki, także możemy dla Was wydziergać ubranka na kubki czy podkładki. Czas realizacji zamówienia "specjalnego" to ok 2 tygodnie.Prosimy o wiadomość.

TAGI: #facebook, #kubek na prezent, #podkładka pod kubek, #vintage home
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Twórcza Chata

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top