DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Kuferek na obrączki ślubne z miniaturkami Piękna i Bestia (nr 4966879)
Poradnik prezentowy

KUFEREK NA OBRĄCZKI ŚLUBNE Z MINIATURKAMI PIĘKNA I BESTIA

Craft Point Izabela Sprycha

Cena: 150 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 45,00 zł / 9,00 zł
Czas realizacji: 21 dni roboczych
Ręcznie malowane pudełeczko na obrączki w stylu bajkowym. Personalizacja (inicjały, imiona, krótki cytat lub data wewnątrz pudełeczka) w cenie :)
Pomalowane farbami kredowymi, akrylowymi oraz postarzającym werniksem. Na wieku pudełeczka - ręcznie wykonana scena miniaturkowa z bajki Piękna i Bestia. - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA PUDEŁECZKA ZGODNEGO Z INNYM MOTYWEM np. Miś Uszatek ;)
Istnieje możliwość zamówienia kuferka na koperty oraz księgi gości utrzymanych w tym samym stylu.
Czas realizacji zamówienia ok. 14 dni roboczych.
Kolorystyka oraz personalizacja do uzgodnienia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.
Wymiary 10x7 cm

TAGI: #na obrączki, #oryginalne, #piękna i bestia, #ślub
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Craft Point Izabela Sprycha

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top