1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Kura obrazek na ścianę, ilustracja z tekstem, grafika (nr 6555044)

KURA OBRAZEK NA ŚCIANĘ, ILUSTRACJA Z TEKSTEM, GRAFIKA

Wypisz & Wymaluj

Cena: 49 zł

Dostępnych: 30 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Rysunek piórkiem / druk cyfrowy
"Kura"

Ta kura wreszcie powiedziała: dość! Trochę z tym zwlekała, bo to, bo tamto, bo dziob-dziob. Ale w końcu postanowiła zmienić swoje życie, a my trzymamy za nią kciuki.
Jeśli też potrzebujesz zmiany, ale jeszcze się wahasz, popatrz na Kurę. Skoro Kura mogła, to i Ty możesz. Zawieś ją nad swoim biurkiem – niech Ci o tym przypomina.

A może ktoś z Twoich przyjaciół potrzebuje teraz dawki wsparcia? Weź dwie Kury, dla siebie i przyjaciela. Co dwie Kury, to nie jedna. Ten sam koszt wysyłki.

Specyfikacja:
Druk cyfrowy na wysokiej jakości papierze satynowym o gramaturze 150 g, przeznaczony do ekspozycji w ramce.
Rysunek pakowany jest w sztywną kopertę, wcześniej zabezpieczony kilkoma warstwami papieru i folii.
Rozmiar oryginalny w kwadracie, 29,7 x 29,7 cm (idealny do ramki 30 x 30, druk ma pole ochronne). Jeśli zależy Ci na innym formacie, napisz do nas.

TAGI: #cytat na ścianę, #na prezent, #obrazek na ścianę, #zmiana
Wypisz & Wymaluj

Duet Wypisz & Wymaluj zawiązał się spontanicznie, z odruchu serca, w grudniu 2015.
Wtedy to zainicjowana została aukcja charytatywna Wrażliwi na Sztukę. Nasze prace powstały, by pomóc podopiecznym Fundacji EB Polska i spotkały się z bardzo ciepłym i hojnym (niektóre obrazki sprzedały się nawet za 300 zł) przyjęciem. Zachęcone tym nieoczekiwanym sukcesem postanowiłyśmy przybliżyć nasze prace szerszej publiczności, w przystępnej cenie. Nasze autorskie projekty to połączenie rysunku piórkiem, który następnie digitalizujemy, ze słowem pisanym. Do każdego obrazka możesz dopisać swoją własną historię – są one bowiem, jak poezja, niejednoznaczne.

Wypisz & Wymaluj | teksty: Magdalena Gołda, ilustracje: Marta Słyk
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Wypisz & Wymaluj

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top