DecoBazaar > Biżuteria > Komplety > Kwarc - rezerwacja (nr 5095004)

KWARC - REZERWACJA

Gaya

W dniach 22.07.2017 - 31.08.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 31.08.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Komplet biżuterii - Kolczyki wykonane ze srebra pr.925 i 930, kwarców wielkości 12 mm. Srebro formowane, oksydowane i przetarte ręcznie, długość całkowita 3,7 cm.
Okazała bransoletka wykonana ze srebra pr.925 i 930 w tym ręcznie kutych ogniw i zapięcia, matowych walców kwarcu różowego wielkości 12mm. Srebro formowane, oksydowane i przecierane ręcznie. Obwód całkowity 19,5 - 20,5 cm (regulacja na ogniwach). W ofercie kolczyki tworzące komplet z bransoletką( ostatnie zdjęcie).
Zostanie zapakowany w eleganckie, firmowe pudełeczko.

TAGI: #kwarc różowy, #metaloplastyka, #srebro oksydowane, #surowe
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Gaya

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top