1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Kwarc różowy z turmalinem i liściem (nr 5597258)

KWARC RÓŻOWY Z TURMALINEM I LIŚCIEM

Marsylka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Oryginalny, regulowany pierścionek do wykonania na zamówienie. Pierścionek zostanie wykonany w całości ręcznie ze srebra, Kwarcu Różowego i małego różowego turmalinu. Kwarc jest bardzo dobrej jakości, mocno przejrzysty. Dodatkową ozdobą jest umieszczony na jednym z boków srebrny liść. Srebro oksydowane, przetarte i polerowane. Zamiast turmalinu mogę zamontować inny kamyk w tym celu proszę o informacje, prześlę zdjęcia dostępnych kamieni do wyboru. Po zamówieniu proszę podać rozmiar. Czas wykonania 3 - 4 dni. Zdjęcia są przykładowe i służą tylko prezentacji. Mogą wystąpić minimalne różnice.

TAGI: #kwarc różowy, #liść, #srebro, #turmalin
Marsylka

Zapraszam ... może znajdziesz coś dla siebie :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Marsylka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top