1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Czapki i kapelusze
  4.  > Kwiatek beżowo brązowy - wpinka do klapy marynarki, do kapelusza (nr 6168659)

KWIATEK BEŻOWO BRĄZOWY - WPINKA DO KLAPY MARYNARKI, DO KAPELUSZA

ASDFstyle

Cena: 49 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 5,00 zł / 1,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wpinka do klapy to wycięty w grubego wełnianego filcu kształt prostego kwiatka ze środkiem z ręcznie wyhaftowanymi bawełnianą nicią elementami.
Sam kwiatek ma ok.2,5 cm średnicy, osadzony na szpilce koloru srebrnego długości 6 cm.

Może być używana przez mężczyzn i kobiety. Świetnie nadaje się do ozdoby kapelusza.

TAGI: #butonierka, #filc wełniany, #kwiatek, #ozdoba do klapy
ASDFstyle

ASDFstyle zrodziło się z pasji tworzenia tradycyjnych dodatków zgodnych z kanonem męskiej elegancji.

Tworzymy poszetki tradycyjną metodą z naturalnych materiałów. Nie oszczędzamy na materiale i zawijamy brzegi ręcznie z dużą dokładnością. Kupując poszetkę płacisz za czas i jakość wykonania.
Sztandarowym produktem ASDFstyle jest biała, lniana poszetka z najcieńszego dostępnego lnu.

Wszystkie produkty zaopatrzone są w estetycznie zaprojektowane obrazkowe instrukcje użycia oraz zawierają wszystkie informacje na temat konserwacji i przechowywania.

Nasze zainteresowanie modą męską nie ogranicza się do dodatków, więc służymy pomocą każdemu, kto stawia swoje pierwsze kroki w tworzeniu profesjonalnego wizerunku.

Życzymy samych sukcesów!
Michalina i Szymon
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ASDFstyle

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top