1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > La Femme Chic a Paris 1912r. - A Deauville ❀ڿڰۣ❀ Piękna i nostalgiczna miniatura 28cm. ❀ڿڰۣ❀ Elegancka złocona rama (nr 6302635)

LA FEMME CHIC A PARIS 1912R. - A DEAUVILLE ❀ڿڰۣ❀ PIĘKNA I NOSTALGICZNA MINIATURA 28CM. ❀ڿڰۣ❀ ELEGANCKA ZŁOCONA RAMA

Sweet Home

Cena: 378 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Kurier: 26,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
La Femme Chic a Paris 1912r. - A Deauville ❀ڿڰۣ❀ Piękna i nostalgiczna miniatura 28cm. ❀ڿڰۣ❀ Elegancka, bogato złocona rama ❀ڿڰۣ❀ Absolutnie wyjątkowa i bardzo dekoracyjna miniatura, jedna z dwóch. Oprawiona w drewniana ramkę z finezyjną sztukaterią. Ramka złocona, miniatura za szybką co ciekawe i rzadkie szybka matowa nie odbijająca światła i prawie niewidoczna.
Napis z tyłu głosi; La Femme Chic a Paris 1912r. - A Deauville

Wymiary. Ramka 28cm x 23cm. Głębokość 3cm. Sama miniatura owalna 17x12,5cm. Choć nie nowa i ma już sporo, stan bardzo dobry. Całość bez uszkodzeń, czyste. Tył ramki podklejony na nowo, stary papier był pożółknięty i porozrywany.

Polecam, również na elegancki upominek!

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kwiaty ręcznie malowana, #ramka na fitografię secesja, #ramka na zdjęcie kapelusz, #toilette paris dama obraz
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top