DecoBazaar > Biżuteria > Bransoletki > Laiqua (nr 4979169)

LAIQUA

Fenome

Cena: 499 zł

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Okazała, misterna i wyjątkowa Bransoleta wykonana w czasochłonnej i "płaczogennej" technice chainmaille :D w której ręcznie robionych, wycinanych i formowanych gniazdach osadzone zostały Malachity zielone jak wnętrze żaby .... zewnętrze znaczy się, bo wewnątrz to żabka jest raczej czerwona ;-)
♥ Całość dopełniają Turkusiki słodkie i Hematyty tęczowe ♥

Nie muszę dodawać, że na damskim nadgarstku (i całkiem sporej połaci dłoni) prezentuje się ona niewąsko, olśniewająco, bosko, cudnie, zmysłowo i tak dalej ♥
W naszej ofercie znajdziecie Państwo Wisior do kompletu - ♥ Laiqua ♥ - równie piękny jak Bransoleta ♥

Wymiary:
Obwód Bransoletki: wg. życzenia klienta, na zdjęciu ta ślicznotka liczy sobie od 18 cm do ok. 20 cm;
Szerokość: 4,5 cm;
Kamienie: Malachity, Turkusy;
Technika: chainmaille;
Materiał: najwyższej jakości drut srebrzony, miedziany i mosiężny;

♥ Priorytet Ubezpieczony Gratis! ♥

Na życzenie możemy wykonać podobną Bransoletę, w dowolnym materiale i z dowolnymi kamieniami - osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu via mail!

Polecamy i Pozdrawiamy!
♥ Fenome ♥

TAGI: #autorska, #chainmaille, #malachit, #turkusy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Fenome

Laiqua
369 zł
Yazzu
149 zł
Turquine
299 zł
Laique
349 zł
Mirilya
699 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top