DecoBazaar > Dom > Lampy > Lampa Arbo de Levas (#2) (nr 5144321)

LAMPA ARBO DE LEVAS (#2)

4Rest

Cena: 440 zł 396 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 35,00 zł / 7,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 60,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wyjątkowa lampa, wykonana ze stalowego wału rozrządu, części silnika samochodu marki Audi.
Oczyszczona i wyszczotkowana, o surowym charakterze i wybarwieniu stali.

Niesamowite detale i unikatowe wykończenie - autorski klosz (ścięty ostrosłup o podstawie trójkąta), spawany z prętów stalowych ø5mm; kabel opleciony w kolorze niebieskim, podłużna żarówka edisońska dająca ciepłe, złote światło.
Włącznik na kablu w kolorze czarnym.

Dodatek, który nada wnętrzu wyjątkowego wyrazu, charakteryzuje się niesamowitym klimatem gry światła.

Wymiary:
Waga: 3,8 kg
wysokość całkowita: 63,5 cm
szerokość podstawy: 15 cm
wysokość klosza: 24 cm

Wszystkie nasze produkty powstają z odzyskanych materiałów i w technice upcyklingu. Prezentowany produkt jest JEDYNY w swoim rodzaju,
gdzyż nie istnieje możliwość wykonania kolejnego w identycznej formie. Każdy produkt naszej pracowni jest wyjątkowy i prezentowany odzielnie. Zdjęcia przedstawiają dokładnie ten produkt, który trafi do Ciebie.

TAGI: #industrialna, #loft, #stal, #unikatowa
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 4Rest

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top