DecoBazaar > Dom > Lampy > Lampa flexie Galaxy (nr 4484838)
Poradnik prezentowy

LAMPA FLEXIE GALAXY

GXNET

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Jak sugeruje nazwa inspiracją do stworzenia tej lampy był spiralny wygląd naszej galaktyki. Lampa składa się z dwunastu identycznych, skręconych elementów. Jak zwykle 100% POLSKI DESIGN. Materiał: Lampa wykonana jest z ekologicznego polipropylenowego tworzywa. Materiał użyty do jej produkcji nadaje się do ponownego przetworzenia. Podczas użytkowania nie wydziela żadnych szkodliwych substancji.  Kolor: Biel Szerokość: 65 cm Wysokość: 23 cm  Co kupujesz: W skład oferowanego zestawu wchodzi klosz, zawieszka (bez żarówki) z osłonką podsufitową, instrukcja składania. Zalecenia: Wymagana jest żarówka energooszczędna (maksymalnie 45W - co odpowiada 115 Watowej żarówce tradycyjnej). Opakowanie: Produkt pakowany w oryginalne opakowania producenta (na płasko) w celu bezpiecznego transportu. (możliwe jest również zamówienie lampy już gotowej- złożonej). 

TAGI: #abażur, #flexie, #galaktyka, #lampa
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy GXNET

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top