DecoBazaar > Dziecko > Pokoik dziecka > Lampka V2 na zamówienie (nr 5047633)

LAMPKA V2 NA ZAMÓWIENIE

Kreatywna Pani Maszynka

W dniach 08.09.2017 - 19.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 19.09.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Czas realizacji: 4 dni robocze
Subtelne wypełnienie pomieszczenia światłem ?
Oto jest lampka z wybranym przez Ciebie Imieniem, Ksywą, Dowolnym napisem
Wycinana ręcznie z 8 mm sklejki Kolor biały Wymiary 32/28
Za napisem znajduje się skrzynka z oprawką E14
Kabel posiada wyłącznik, jego długość to około 1,5 m
Max moc żarówki 25 wat
Na życzenie wycinamy dowolne kształty
Czas realizacji około 4 dni

TAGI: #imię dziecka, #lampka drewniana, #pokoik dziecka, #sklejka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Kreatywna Pani Maszynka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top