1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Meble i dekoracje
  4.  > ŁAPACZ SNÓW biel z szarością (nr 5918284)

ŁAPACZ SNÓW BIEL Z SZAROŚCIĄ

SAADIA

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Łapacz snów - ozdoba do domu/pokoju dziecka. Stworzony z koronkowej rozety, tasiemek, włóczki, ozdobnych sznurów. Średnica ok. 22 cm, długość ok. 58cm

Łapacze snów wywodzą się z plemion Indian. Przypisuje się im magiczne moce - powieszone w oknie lub drzwiach przepuszczają jedynie dobre sny, a zatrzymują nocne mary :).
Na życzenie wykonam łapacz snów w dowolnym kolorze i rozmiarze.

TAGI: #boho, #dreamcatcher, #dziecko, #łapacz snów
SAADIA

Biżuterią autorską zajmuję się od kilku lat. Moja praca to ciągłe poszukiwania biżuterii idealnej, techniki w której mogłabym zrealizować swoje pomysły. Takim idealnym materiałem stał się dla mnie sutasz. Stwarza on niesamowite możliwości, pozwala wyżyć się artystycznie. Moja sutaszowa biżuteria to przede wszystkim bajeczne kolory i niecodzienne, odważne ich zestawienia. Bogate, często asymetryczne formy. Sznury sutaszu łączę z innymi ciekawymi materiałami: skórą naturalną, szkłem, minerałami, metalem.
Śledzę nowe trendy i zawsze staram się coś z nich przemycić do swoich projektów, jednak niezmiennie tworzę z małą nutą orientu , w którym jestem zakochana po uszy.
Zapraszam do mojej galerii!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top