1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Las 2 (nr 6773351)

LAS 2

Inarte Collection

Cena: 390 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Paczkomat InPost: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Las 2

Obraz olejny na papierze pokrytym płótnem, w ramie drewnopodobnej lub czarnej do wyboru, przednia osłona z tworzywa.

wymiar z ramą : 52 x 42 cm
wymiar pracy: 39 x 29 cm
technika: olej

TAGI: #obraz do salonu, #obraz na płótnie, #obraz olejny, #obrazek
Inarte Collection

INARTE Collection to pomysł na stworzenie miejsca gdzie możesz kupić oryginalna, autentyczną grafikę/ obraz już oprawioną, z passpartout i gotową do powieszenia. To pomysł na alternatywę dla wszechobecnych wydruków i powielanych plakatów, bo coraz więcej z nas ceni sobie pracę ręczną, sztukę i oryginalność.
Na co dzień prowadzę pracownię projektowania wnętrz INARTE, a moje prace są uzupełnieniem wszelkich aranżacji :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Inarte Collection

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top