1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > Limitowana edycja - dla tradycjonalistów ❀ڿڰۣ❀ TELEPHONE INDEX ❀ڿڰۣ❀ The Royal Collection ❀ڿڰۣ❀ NOWY ❀ڿڰۣ❀ (nr 6121979)

LIMITOWANA EDYCJA - DLA TRADYCJONALISTÓW ❀ڿڰۣ❀ TELEPHONE INDEX ❀ڿڰۣ❀ THE ROYAL COLLECTION ❀ڿڰۣ❀ NOWY ❀ڿڰۣ❀

Sweet Home

Cena: 88 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Kurier: 23,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Limitowana edycja ❀ڿڰۣ❀ TELEPHONE INDEX PAD ❀ڿڰۣ❀ The Royal Collection - Z Królewskiej kolekcji akcesoriów, skoroszyt telefoniczny. W dobie nowoczesności, zapisywaniu numerów w telefonie, warto czasem wrócić do tradycji. Taki skoroszyt poprostu wypada mieć, jest to typowa klasyka, która zawsze się obroni. Jak z książką, można słuchać z nagrania, a można czytać, zetknięcie z papierem zawsze bardziej wartościowe.
Kolekcja limitowana, rzadko spotykana rzecz. Wymiary 23cm x 15cm. Nowe w firmowym opakowaniu, stan idealny.

Idealne również na unikatowy upominek!

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #notatnik antyki kalendarzyk, #royal collection, #skoroszyt william morris, #zeszyt kalendarz telefon apple
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top