1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Lampy
  4.  > liNEON KLASYCZNY biały (nr 5773698)

LINEON KLASYCZNY BIAŁY

liNEON

Cena: 799 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
liNEON - nowoczesna forma neonu dla Twojego wnętrza.

Dekoracja ścienna lub przestrzenna w postaci 5 metrowego oplotu świecącego światłem ledowym (12V). liNEON trzyma zadany mu kształt a 19-to milimetrowa średnica liNEON’a jest idealna do tworzenia liter i kształtów. Pleciony z polipropylenowych nici pozyskanych z recyclingu butelek pet - jest ekologiczny a do tego łatwy w czyszczeniu. Tworzy unikatową dekorację w domu, pokoju dziecięcym, biurze czy witrynie sklepowej. liNEON dedykowany jest do wnętrz.

Produkt chroniony jest patentem europejskim.

Zestaw zawiera:
– liNEON 5m
– zasilacz 12V
– drewniane mocowania do ściany (5szt)
- szablon 'lubię'

TAGI: #napis, #napisy, #neon, #prezent świąteczny
liNEON

Podróż po różnych przestrzeniach i chęć tworzenia pięknych i praktycznych przedmiotów sprawiły że powstał liNEON – oświetlenie, którym można się bawić nadając mu dowolny kształt. Poczuj się artystą, młodym twórcą wzorów i napisów. liNEON został wymyślony i wyprodukowany w Polsce.
Produkt jest chroniony Patentem europejskim.

Pracownia CZERNY DESIGN i FABRYKA WALTER. Zapraszamy do wspólnej zabawy światłem.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy liNEON

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top