1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Linoryt | LinoCat I (nr 5494780)

LINORYT | LINOCAT I

LinoCat

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Linoryt o wym. 20x25cm, oprawiony w jasne passe partout i ramkę 22,5x27,5 cm.
Linoryt to tradycyjna technika druku wypukłego, gdzie pozostawione przez dłuto fragmenty matrycy pokrywane są farbą i odciskane na podłożu. Odbitka wykonana na bezkwasowym papierze przeznaczonym do druku artystycznego. Grafika sygnowana.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Ze względu na różne ustawienia monitorów kolory w rzeczywistości mogą się odrobinę różnić.

TAGI: #abstrakcja, #drukowane printed, #tusz, #tłoczenie
LinoCat

LinoCat tworzy wysokiej jakości grafikę artystyczną dla Twojego domu i biznesu. W ofercie znajdują się m. in. prace w nurcie współczesnej sztuki abstrakcyjnej oraz w technice precyzyjnego linorytu. Jest to unikatowe spotkanie tradycyjnej metody druku jaką jest linoryt z możliwościami druku cyfrowego oraz autorskimi, eksperymentalnymi technikami graficznymi. W efekcie powstają prace, które dopełnią charakter Państwa wnętrza oraz zaspokoją potrzebę przeżycia artystycznego. Kolekcja będzie na bieżąco rozszerzana o kolejne prace, jak również harmonizujące z nimi akcesoria i dekoracje. Zapraszam do kontaktu!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top