1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Linoryt "Splash 2", oryginalna grafika (nr 5428510)

LINORYT "SPLASH 2", ORYGINALNA GRAFIKA

Barry Squire Prints

Cena: 100 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Autorska grafika wykonana w technice linorytu. Seria limitowana, każda odbitka jest sygnowana.
Wymiary 20x30 cm, papier bezkwasowy 160g/m²


*wszystkie odbitki wykonywane są ręcznie, dlatego praca może nieznacznie się różnić od przedstawionej na zdjęciu.
** rama nie jest przedmiotem sprzedaży

TAGI: #farba drukarska wodna, #linoryt, #papier bezkwasowy
Barry Squire Prints

Zajmuję się grafiką warsztatową, głównie linorytem. Swoje prace wykonuję sama, ręcznie - od początku do końca. Wszystkie linoryty powstają w krótkich seriach, a każda grafika jest ręcznie odbijana i nieznacznie różni się od poprzedniej, dzięki temu otrzymują Państwo produkt unikatowy. Używam tylko ekologicznych materiałów - drukarska farba wodna, oraz papier bezkwasowy.
Dziękuję za odwiedziny!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Barry Squire Prints

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top