DecoBazaar > Dodatki > Rękawiczki > Lisy - wiosenne ocieplacze rowerowe (nr 3426805)

LISY - WIOSENNE OCIEPLACZE ROWEROWE

Warms

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

WarmYourself - nowa marka produktów, tworzonych za pomocą rąk własnych, szydełka oraz wełny :)

Nasze oryginalne ocieplacze rowerowe świetnie nadają się dla osób, które uwielbiają jazdę na rowerze! Ocieplacze rowerowe przydają się zwłaszcza w chłodne poranki i wieczory - są ciepłe i przytulne, a zarazem wspaniale prezentują się jako gadżet rowerowy :)

Jeden ocieplacz jest w kształcie lisa, drugi jest jednolity.
Kolor: rudy

Rozmiar uniwersalny dla nastolatków oraz dorosłych.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami :)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
{ © powyższy wzór użytkowy został zaprojektowany i wykonany w 100% przez właścicielki warmYourself}

zdjęcia: Agnieszka Werecha / TiAmoFoto

TAGI: #lis, #ocieplacze, #rower
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top