1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kuchenne przybory
  4.  > LNIANY WOREK NA CEBULĘ haft brąz kołnierz (nr 5996764)

LNIANY WOREK NA CEBULĘ HAFT BRĄZ KOŁNIERZ

Aleworek

Cena: 49 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
By cebula się samotnie nie kulała po podłodze, proponujemy spakować ją w lniany worek. W myśl zasady CHRONIĆ & ZDOBIĆ, nasz worek uratuje Twoją cebulę przed uschnięciem i pleśnią, a do tego uraczy Twoje oko kunsztem wykonania. Ten produkt wzbogaciliśmy o bawełniany kołnierz oraz wzmocnione krawędzie.  To sprawi, że Twój worek będzie trwalszy i szczelnie zamknie nawet 2 kg cebuli. Zadbaj o swoje produkty i zachowaj klasyczne piękno.

Aleworek – To co, WPAKUJESZ SIĘ?

WYMIARY:

18x14x35 cm

TAGI: #len 100%, #naturalne, #uszyty, #worek
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Aleworek

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top