1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Lokomotywa parowa (nr 6524960)

LOKOMOTYWA PAROWA

JMazurCraft

Cena: 279 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 17,00 zł / 3,40 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 98,00 zł / 19,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
► Jeśli tak samo jak Sheldon Cooper z Big Bang Theory jesteś miłośnikiem pociągów to ta lokomotywa jest właśnie dla Ciebie! :) Piękny wydruk w stylu retro postarzony dzięki specjalnym spękaniom na powierzchni.

► Wymiary ramki: 15x20 cm

► Każdy z naszych obrazków jest ręcznie transferowany na wyczyszczoną blachę miedzianą. Staramy się aby większość naszych blach pochodziła z recyklingu :). Każdy z naszych obrazków pochodzi z legalnego źródła, między innymi z domeny publicznej!

♥ Dziękujemy, że wybierasz polskie rękodzieło ♥

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
UWAGA: ze wzlędu na pandemię covid-19 aktualnie nie mamy możliwości wysyłki zagranicznej, wysyłki będą realizowane po ponownym uruchomieniu usługi Global Express przez Pocztę Polską - prosimy o przemyślane zakupy i w razie wątpliwości o kontakt :). --- Jesteśmy małą pracownią rzemieślniczą (w kombinacji 2 + pies ;)) z Górnego Śląska. Jako, że natura jest jedną z naszych największych inspiracji staramy się, aby jak największa część wykorzystywanych przez nas materiałów pochodziła z recyklingu....

TAGI: #lokomotywa, #motoryzacja, #pociąg, #wydruk
JMazurCraft

Jesteśmy małą pracownią rękodzielniczą ulokowaną w niewielkiej miejscowości na Górnym Śląsku. Działamy w zespole 2 + pies :). Naszą największą pasją jest repusowanie, czyli starożytna technika złotnicza, ale nasza działalność nie kończy się na niej. Wykonujemy także elementy wystroju wnętrz i ogrodu z miedzi i naturalnych materiałów. Wszystko co u nas powstaje zostało wykonane ręcznie od początku do końca przez nas samych!

UWAGA: ze wzlędu na pandemię covid-19 aktualnie nie mamy możliwości wysyłki zagranicznej, wysyłki będą realizowane po ponownym uruchomieniu usługi Global Express przez Pocztę Polską - prosimy o przemyślane zakupy i w razie wątpliwości o kontakt :).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy JMazurCraft

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top