1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Inne
  4.  > Magnetyczne karty zwierząt (nr 4732344)

MAGNETYCZNE KARTY ZWIERZĄT

Magnetic Words

Cena: 68 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 38,00 zł / 7,60 zł
Możesz je wykorzystać w domu, w podróży, w szkole czy w przedszkolu. Nasze zwierzaki są bardzo pomocne, bo po prostu lubią
dzieci. Uczą ich głosek, liter, wiedzy z zakresu geografii, rozwijają funkcje poznawcze no i bawią się z dziećmi. Grafika jest proste, tak by nie ograniczała wyobraźni dziecka, a jedynie stanowiła bazę do rozwoju ich wyobraźni i wiedzy.

Bardzo prosto. Proponujemy Ci zestaw (23 kart) z grafiką zwierząt i oraz z ich nazwami po polsku i angielsku. Zwierzęta łączą się z innymi produktami Magnetic Words. Chętnie latają w kosmos, a chyba najbardziej lubią podróżować po mapach Magnetic Words i pokazywać ciekawe miejsca oraz swoje naturalne środowisko.

Zestaw zawiera:
- magnetyczne zwierzęta: aligator, byk, czapla, delfin, emu, flądra, gepard, hipopotam, indyk, jeż, kangur, lew, łoś małpa, niedźwiedź, ośmiornica, papuga, rekin, słoń, tygrys, uchatka, wieloryb, zebra.
- nazwa zwierzaka po polsku i angielsku

Ostatnie wysyłki, żeby zdążyć na czas przed Świętami przewidujemy 17-12-2015. Zamówienia i wpłaty prosimy składać do tego czasu. Kupione produkty w późniejszym terminie mogą dość po Świętach.

TAGI: #dziecko, #magnetyczne, #pokój dziecka, #zwierzęta
Magnetic Words

Czym dla nas jest Magentic Words
to pasja do tworzenia i kreatywności, to chęć do dawania mądrych prezentów, to interaktywna zabawa, to współpraca rodzica i dziecka. To nie kolejny kurzołap na ścianie. Jeśli nie masz ochoty spędzić czasu ze swoim dzieckiem w ciekawy sposób NIE KUPUJ NASZYCH PRODUKTÓW.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Magnetic Words

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top