1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Mandala Kwadratowa Brąz #3 (nr 6273057)

MANDALA KWADRATOWA BRĄZ #3

Avocado Pracownia Twórcza

Cena: 1180 zł 944 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 60,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 400,00 zł / 80,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Czym jest nasza Mandala?

Nikt nie odpowie na to pytanie lepiej, niż teoretyczka symboli Marie-Louise:
Potrzeba tworzenia mandali pojawia się w momentach intensywnego rozwoju osobistego. Ich pojawienie się wskazuje, że w psychice trwa głęboki proces równoważenia. Rezultatem tego procesu jest bardziej złożona i lepiej zintegrowana osobowość. Mandala służy konserwatywnemu celowi - mianowicie przywróceniu wcześniej istniejącego porządku. Ale służy również twórczemu celowi wyrażania i kształtowania czegoś, co jeszcze nie istnieje, czegoś nowego i wyjątkowego... Proces polega na wznoszeniu się spirali, która rośnie w górę, jednocześnie powracając do tego samego punktu. (Marie-Louise von Franz, "C. G. Jung: Człowiek i jego symbole")

Materiał: sklejka drewniana, płyta HDF, farby akrylowe

Wymiary: 70 cm x 70 cm x 2 cm

Liczba warstw: 8 - 10 warstw

Odcienie kolorów mogą nieznacznie różnić się od tych prezentowanych na zdjęciach.

TAGI: #brąz, #drewno, #mandala, #sklejka
Avocado Pracownia Twórcza

Miejsce, gdzie dzieje się Twórczość.

W Avocado, wierzymy że dobry pomysł i przekraczanie granic to dwa najważniejsze aspekty projektowania.
Lubimy bawić się formą, materiałem, zaginać normy i budować kontrowersje.
Nasze produkty, są tego odzwierciedleniem.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Avocado Pracownia Twórcza

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top