1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Meissen 1979 Duży talerz Patera unikatowa rzecz (nr 4886671)

MEISSEN 1979 DUŻY TALERZ PATERA UNIKATOWA RZECZ

studiolepianka

Cena: 428 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa pocztą: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Unikatowy duży Talerz - Patera sygnowany MEISSEN 1979 . Manufaktura Miśnieńska z czasów Dederu zrobiła porcelanową serię bajkowych scenek na dużych formach. Oto jeden z nich. Sygnatura z charakterystycznymi mieczami i kropkami z boku. Oryginał. Piękne malarskie zdobienie w zniuansowanych niebieskościach. Wykończenie błyszczące. Ciężki, solidny. Z tyłu haczyk do powieszenia. Fantastyczna i wartościowa to rzecz. Niespotykana dekoracja i super rzecz na wykwintny prezent.
Góra 26 dół 17 wys. 3
Stan zachowania bardzo dobry.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #lata70, #meissen, #miśnia, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top