1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Artykuły papiernicze
  4.  > Zakładki do książek
  5.  > Miedziana zakładka do książki w kształcie liścia (nr 6778442)
Poradnik prezentowy na Święta 2022

MIEDZIANA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI W KSZTAŁCIE LIŚCIA

ASH & RUNES

Cena: 87 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 15,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Inspirowana naturą zakładka do książki w kształcie liścia wykonana z miedzi oraz glinki polimerowej, którą uformowałem w roślinne motywy z mieniącym się kamieniem z żywicy w środku. Kaboszon, był ręcznie malowany oraz pokryty warstwą żywicy.

Zakładka zabezpieczona jest matowym werniksem.

Wymiary:

Główny element zakładki ma około 5 cm długości oraz 3,5 cm szerokości. Całkowita długość zakładki wynosi około 18,5 cm.

TAGI: #liść, #zakładka, #zakładka do książki, #zakładka do książki na prezent
ASH & RUNES

ASH & RUNES
Tajemnicze miejsce, w którym magia run i kamieni przenika rzeczywistość. Tworzę w tym miejscu biżuterię inspirowaną pogańskimi kulturami, magią oraz naturą. Każdy będzie mógł znaleźć tutaj swój talizman.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ASH & RUNES

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top