1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Miejsce. Łódź. Stary dom. Grafika, plakat, ilustracja (nr 4791001)

MIEJSCE. ŁÓDŹ. STARY DOM. GRAFIKA, PLAKAT, ILUSTRACJA

Typohole. Illustracja & Design

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Miejsce. Łódź to historie z mojego podwórka. Trochę podpatrzonych oryginalnych kadrów, trochę codziennie mijanych bram, sklepików, ulic.
Sampling + konwersja na kolorowe kreski-kropki.

Sprawdź na F B #miejscelodz
----------------------------------------------------
Plakat, grafika, ilustracja. Format A3 -29,7x42 (~30x42)cm
UWAGA! Produkt bez ramki / nieoprawiony. (Na zdjęciu pokazany jest możliwy sposób oprawy i prezentacji w przykładowych wnętrzach)
Druk cyfrowy kolorowy, glicee, HQ pigment print (Wysoki kontrast kolorów!).
Wysokiej jakości biały papier o gramaturze minimum 190 g
Indywidualne zamówienia (inny format, wydruki archiwalne, galeryjne): TAK: proszę o kontakt
----------------------------------------------------
Informacje na temat płatności i wysyłki: podane przy produkcie;
Odbiór osobisty: wyłącznie na terenie Łodzi
Paczki nie są wysyłane w weekendy, święta, podczas urlopu.

TAGI: #minimalizm, #plakat, #prezent, #wnętrze
Typohole. Illustracja & Design

Typohole to autorski projekt stawiający na własny styl w ilustracji, projektowaniu graficznym, designie, typografii - podbudowany kanoniczną wiedzą, i pokorą w odkrywaniu nowych rzeczy (by były naprawdę oryginalne).
UWAGA: podwyższamy JAKOŚĆ DRUKU. SUPERKOLOROWO!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top