1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Boże Narodzenie
  4.  > Miód akacjowy z polskiej pasieki 100% natura (nr 5298017)
Dzień Darmowej Dostawy 2019

MIÓD AKACJOWY Z POLSKIEJ PASIEKI 100% NATURA

Pasieka Jarnicka

Cena: 44 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Miód akacjowy 0,6 kg netto, rocznik 2016.

Najprawdziwszy miód z podlaskiej pasieki, znajdującej się na terenie ekologicznego obszaru Natura2000 i prowadzonej wedle tradycji polskiego pszczelarstwa. Jesteśmy członkami Polskiego Związku Pszczelarzy, nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że nasz miód to nieopisane wrażenia smakowe i bezcenne walory zdrowotne.

Sprzedawany miód jest płynny, ale mogą w słoikach wystąpić zaczątki krystalizacji.
Krystalizacja to zupełnie naturalne zjawisko, występujące z czasem w każdym prawdziwym miodzie. Nie wpływa to na jakość smakową ani zdrowotną miodu.

Miód wysyłamy w bezpiecznych opakowaniach za pośrednictwem firmy kurierskiej (zazwyczaj DPD lub DHL).

TAGI: #miód, #miodowy, #naturalny, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pasieka Jarnicka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top