DecoBazaar > Dom > Ceramika i porcelana > MIODZCU III- ceramiczna cukierniczka, pojemnik (nr 4970807)

MIODZCU III- CERAMICZNA CUKIERNICZKA, POJEMNIK

Małgośka Wosik CERAMICZKA

Cena: 48 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 19,00 zł / 3,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Ceramiczny pojemnik ręcznie formowany z czerwonej gliny garncarskiej na tradycyjnym kole kopanym. Naczynie zostało ozdobione białym, błyszczącym szkliwem przeznaczonym do celów spożywczych. Przykrywka naczynia posiada frezkę na łyżeczkę lub miodowniczkę. Pojemnik świetnie sprawdza się jako cukierniczka lub "miodziarka". Wymiary: h z przykrywką: 9cm , h pojemnik: 8 cm fi: 7,5 cm poj.: 300 ml. Może stanowić komplet z czarkami "sencha 3 szt". Rzeczywiste kolory mogą nieco różnić się od tych na zdjęciu. Pojemnik dostępny bez rekwizytów.

TAGI: #ceramika, #naczynie, #pojemnik, #użytkowe
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Małgośka Wosik CERAMICZKA

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top