DecoBazaar > Biżuteria > Wisiory i charmsy > Mirilya (nr 4979274)

MIRILYA

Fenome

Cena: 699 zł

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Fantazyjny Wisior, piękna elficka robota, niebanalne połączenie Kamienia Księżycowego i pięknych Sodalitów, Kwarców Błękitnych, Jadeitów Błękitnych, elementów Bali oraz garści srebrnych dodatków ♥

Główny kamień cechuje się piękną adularyzacją, której natężenie oraz feeria odcieni zależy od źródła światła, kąta jego padania oraz koloru tła, na którym spoczywa Wisior ♥

Całość dopełnia urozmaicony kamieniami i srebrnymi dodatkami łańcuszek - również srebrny ♥

Wisior został skąpany w oksydzie i przetarty stalą i bawełną, dzięki czemu nabrał szlachetnej barwy starego srebra oraz głębi i charakteru ♥

Wymiary:
Długość łańcuszka: 50 cm;
Przywieszka: 6 cm x 3 cm;
Kamienie: Kamienie Księżycowe, Jadeity, Kwarce i Sodality;
Materiał: srebro próby 999 i 925;
Technika: handmade, młotkowanie, elfi pląs;

♥ Priorytet Ubezpieczony Gratis ♥

Na życzenie możemy wykonać podobny Wisior, w dowolnym materiale i z dowolnymi kamieniami - osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu via mail!

Polecamy i Pozdrawiamy!
♥ Fenome ♥

TAGI: #elficki, #kamień księżycowy, #sodalit, #srebrny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Fenome

Yazzu
149 zł
Ildivjo
299 zł
Laiqua
499 zł
Vilvarindi
Tirith
249 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top