DecoBazaar > Dom > Ceramika i porcelana > MISA JEŻY (nr 5022612)

MISA JEŻY

Lamabo

Cena: 139 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 21,00 zł / 4,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 29,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 63,00 zł / 12,60 zł
Biała misa z nosem jeża na owoce, słodycze, sałatkę i do wykorzystania na wiele innych pomysłów.
Misa została wykonana ręcznie na każdym etapie bez wykorzystania koła garncarskiego dzięki czemu posiada nieregularna formę podkreślającą jej indywidualny charakter. Szkliwiona w kolorze białym. Użyte szkliwo nadaje się do kontaktu z żywnością.

Wymiary:
Średnica: ok 19 cm
Wysokość: ok 10 cm

MISA WYKONYWANA NA ZAMÓWIENIE. Czas oczekiwania ok 2-4 tygodni.
Każda misa wykonywana jest ręcznie i może nieznacznie różnić się od widocznej na zdjęciu.

TAGI: #biała misa, #ceramiczna misa, #ceramiczny jeż, #miska handmade
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Lamabo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top