1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > MOODY - bransoletki emaliowane (nr 5390926)
Dzień Dziecka 2019

MOODY - BRANSOLETKI EMALIOWANE

Dorota Oyrzanowska

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Zestaw bransoletek wykonanych z miedzi i mosiądzu, pokrytych obustronnie szklaną emalią. Bransoletki świetnie wyglądają noszone osobno i w większych zestawach. Każda sztuka jest od podstaw wykonana ręcznie, pracochłonną techniką, wielokrotnie wypalana w piecu emalierskim. Niektóre efekty są trudne do powtórzenia. Nowa kolekcja ręcznie wykonanych bransolet emaliowanych,Noszone razem lub osobno stanowią doskonały dodatek zarówno do jeansów, jak i małej czarnej. Należą do biżuterii dużej, wyrazistej. Bransolety są wykonane w 100% ręcznie, z miedzi pokrytej szklaną emalią i mosiądzu (czasami z elementami srebra), z użyciem technik jubilerskich. Wiele warstw emalii składa się na końcowy efekt gładkiej powierzchni i nasyconego koloru. Proces emaliowania jest długotrwały, wymaga wprawy i cierpliwości, ale jest zarazem niezwykle emocjonujący i zaskakujący, bowiem warstwa po warstwie można stworzyć kolory o niespotykanej głębi i blasku. Bransolety są pokryte emalią także od wewnątrz, aby zapewnić wygodę noszenia i gładką, czystą powierzchnię. WYMIARY: średnica ok. 6,5 cm,ZESTAW WYKONYWANY NA ZAMÓWIENIE, TERMIN REALIZACJI OKOŁO 7 DNI.

TAGI: #bransoletki, #emalia, #miedź, #zestaw
Dorota Oyrzanowska

W lipcu jestem na urlopie, serdecznie zapraszam już od sierpnia!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top