DecoBazaar > Dom > Kafelki i dekory > MOZAIKA 01 (nr 4424142)

MOZAIKA 01

M.A.D

Cena: 320 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Mozaika składająca się z dekorów inspirowanych ornamentyką średniowieczną. Wymiary mozaiki 25x25 cm. Wymiary te pozwalają na komponowanie z ogólnodostępnymi płytkami ceramicznymi. Istnieje możliwość dowolnego kształtowania geometrii wzoru (wymiary poszczególnych płytek 4x4cm). Cena obejmuje 1szt mozaiki.
Każdy z elementów można zamówić indywidualnie w rozmiarach 5x5, 10x10, 15x15, w dowolnej kolorystyce.
Serdecznie zapraszamy.

TAGI: #kafle, #płytki, #ręcznie malowane, #tradycyjne kafelki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy M.A.D

MOZAIKA 08
240 zł
DEKOR 11
128 zł160 zł
MOZAIKA 12
DEKOR 02
159 zł
Dekor 6
39 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top