1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i ozdoby
  4.  > Mozaika drewniana NA ZAMÓWIENIE (nr 4491946)

MOZAIKA DREWNIANA NA ZAMÓWIENIE

Drewniana Ściana

Cena: 935 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 56,00 zł / 11,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 210,00 zł / 42,00 zł
Mozaika wykonana z sosnowych elementów, przymocowanych do płyty OSB. Każdy z nich został wycięty oraz pomalowany ręcznie, dzięki czemu obraz jest unikatowy i nigdy nie będzie posiadał identycznej kopii.

Wymiary:
Szerokość: 121 cm
Wysokość: 61 cm
Grubość: 2 - 5 cm
Waga: ok 15 kg

Obrazy można wieszać jeden przy drugim, tworząc własne kompozycje i zapełniając tym sposobem większe powierzchnie.

Sposób montażu: zawieszki przytwierdzone na odwrocie obrazu.

MOZAIKA NA ZDJĘCIACH STANOWI WZÓR, MOŻLIWY DO WYKONANIA NA ZAMÓWIENIE. TERMIN REALIZACJI WYNOSI 3-4 TYGODNIE. Zamówiona mozaika może minimalnie różnić się od tej na zdjęciu. Każdy z jej elementów jest przeze mnie ręcznie malowany a następnie opalany. Dzięki temu każdy z nich jest niepowtarzalny.

Chętnie zrealizujemy praktycznie każde indywidualne zamówienie. Jeśli chciałbyś/chciałabyś mozaikę w rozmiarze lub kolorze innym niż wymienione w ofercie, zapraszamy do skontaktowania się z nami, a postaramy się wyjść na przeciw wszystkim oczekiwaniom.

TAGI: #drewniane, #mozaika, #obraz, #ściana
Drewniana Ściana

Wszystko, co wychodzi spod naszych rąk jest wykonane z naturalnych materiałów – tak, nawet farba której używamy jest ekologiczna. Tworzymy z drewna zahartowanego w ogniu, czasem szlifowanego, czasem struganego. Malujemy elementy naszych dekoracji, zależnie od natchnienia nakładamy powłoki olejowe...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Drewniana Ściana

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top