DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > Mr Vito - plakat autorski 50x70 (nr 5047491)
Poradnik prezentowy

MR VITO - PLAKAT AUTORSKI 50X70

Kreska Art

Cena: 70 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Mr Vito nie jest chwalebną postacią w historii Włoch. Pochodzi z Sycylii, w latach 60′ wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, by stanąć na czele jednej z najsławniejszych organizacji przestępczych. Mało wiadomo jest o jego życiu osobistym. Znany jest jednak z tego, że nie stronił od alkoholu, narkotyków i kobiet, z czego też uczynił swoje główne źródła nielegalnego dochodu. Największy jednak majątek zyskał na nielegalnym handlu bronią. Do końca życia był poszukiwany przez amerykańskie i włoskie organy ścigania.

Moja autorska ilustracja.
Limitowana ilość egzemplarzy.

Wymiary:
szerokość: 50 cm
wysokość: 70 cm
format B2

Każdy mój plakat jest na odwrocie numerowany i sygnowany, dzięki czemu wiesz jaki numer kopii posiadasz.

Produkt sprzedawany bez ramy.
Możliwość zakupu z ramą (proszę o kontakt).

Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania formatu plakatu oraz koloru (indywidualna wycena, proszę o kontakt).

Wykorzystane materiały: elegancki papier o gramaturze 200g.

Metoda produkcji: rysowane na tablecie graficznym, drukowane.

Ze względu na różnice w gamie kolorystycznej na monitorach, wydruk może delikatnie różnić się od zdjęcia.

TAGI: #druk, #grafika, #obraz, #plakat
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Kreska Art

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top