1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Malarstwo
  4.  > Mroźna abstrakcja (nr 6544203)
Poradnik prezentowy na Święta 2021
Ręcznie malowana abstrakcja o formacie 100x70 cm. Oryginalny obraz, idealnie wpisuje się w każdą stylistykę wnętrza.Chłodne odcienie,metaliczne złoto oraz wyrazista struktura, przykuwają uwagę i nadają artystycznego sznytu każdemu pomieszczeniu. Trwałe i wyraziste kolory dzięki zastosowaniu farb akrylowych. Obraz zaimpregnowany nie wymagający oprawy (boki o grubości 3 cm zamalowane jako kontynuacja obrazu).
Każdy produkt malowany jest na zamówienie, może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
każdy obraz który zamówisz otrzymasz wraz z certyfikatem zawierającym oryginalny podpis artysty
Niefiguratywnie

Niefiguratywnie to pracownia malarska założona przez Justynę Muchę, absolwentkę wzornictwa Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.
Malowanie to moja pasja. W każdym obrazie kolor oraz jego forma tworzą kompozycję, którą staram się wpisywać we współczesne trendy wzornicze oraz wnętrzarskie, tak aby każdy znalazł obraz który idealnie podkreśli przestrzeń w której żyje.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Niefiguratywnie

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top