DecoBazaar > Dziecko > Pokoik dziecka > MURAL FOREST (nr 5157853)

MURAL FOREST

Humpty Dumpty Room Decoration

Cena: 680 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 19,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 150,00 zł / 30,00 zł
Mural las nada oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru we wnętrzu. Przyjazny wzór, inspirowany światem dziecięcej wyobraźni, charakteryzujący się łatwą kreską, prostą formą, ciepłą kolorystyką. Idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym.
Produkt drukowany jest cyfrową technologią HP Latex posiadający nordycką etykietę ekologiczną Nordic Swan, przez co doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach dziecięcych jak i komercyjnych.
Produkt polski!
Cena dotyczy murala o wymiarach 240 cm x 270 cm.
Istnieje również możliwość zamówienia murala pod konkretny wymiar.

Czas realizacji zamówienia 5-7 dni roboczych.

TAGI: #fototapeta, #las, #mural, #styl skandynawski
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Humpty Dumpty Room Decoration

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top