DecoBazaar > Torebki > Torby ekologiczne > ▲ NAJ MAMA ▲ (nr 5177924)

▲ NAJ MAMA ▲

Mamina Mamowa

Cena: 30 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
▲ NAJ MAMA ▲
Torba dla najlepszej mamy. Jaką jesteś. Jaką jest Twoja matka, babcia, siostra czy przyjaciółka. Doceniajmy same siebie i inne kobiety. Bycie mamą to trudna, choć przyjemna praca.

INFO:
✚ Torba ekologiczna
✚ Polska surówka bawełniana 100% wysokiej jakości
✚ 39/41 cm (mieści A4)
✚ Uchwyt 35 cm bądź 70 cm (krótki i długi – wysyłamy długi, jeśli nie zostanie w komentarzy do transakcji zamieszczona prośba o krótki)
✚ 220 g/m2 (grubsza niż przeciętne torby bawełniane)
✚ Matowy nadruk (metodą DTG – druku bezpośrednio na materiale, a nie naklejonego)
✚ Kolor torby – ecru

TAGI: #100% bawełna, #kobieta, #nadruk, #wilczyca
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Mamina Mamowa

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top