1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Obrazki, plakaty i naklejki
  4.  > Naklejki na ścianę dla dzieci BEST FRIENDS (nr 6070001)

NAKLEJKI NA ŚCIANĘ DLA DZIECI BEST FRIENDS

Eudajmonia_Wallart

Cena: 99 zł

Dostępnych: 16 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 56,00 zł / 11,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Najlepsi przyjaciele kotek Miałmiałek i króliczek Lolek cicho mruczą patrząc w gwiazdy.

Wymiary naklejek: (wysokość)

kotek 75 cm
królik 100 cm
księżyc 35 cm
gwiazdki od 5x5 do 13x13 cm

Elementy ułożone jak na wizualizacji zajmują 250 x 200 cm

Naklejki na ścianę dla dzieci drukowane są na matowej, niemieckiej folii oraz wycinane po obrysie, łatwe do naklejenia na płaskich czystych powierzchniach. Przy aplikacji nie powstają pęcherzyki powietrza, a naklejka wygląda bardzo naturalnie.

Korzystamy z ekologicznej technologii druku, posiadamy certyfikat Eurofins Indoor Air Comfort co powoduje, że wydruki są całkowicie bezpieczne dla naszych dzieci. Polecane szkół, przedszkoli, żłobków i innych miejsc użyteczności publicznej.

Produkt dostarczany jest na arkuszu w rozmiarze 95 x 130 cm i wysyłany w kartonowej tubie.

Istnieje możliwość dopasowania koloru i rozmiaru naklejek.

Kupujesz bezpośrednio od producenta, którzy sami projektują, drukują, obsługują zamówienia oraz realizują ich wysyłkę.

TAGI: #naklejki dla dzieci, #naklejki kotki, #naklejki krÓlik, #naklejki Ścienne gwiazdki
Eudajmonia_Wallart

W naszej pracowni tworzymy dekoracje ścienne do pokoi dziecięcych i nie tylko. Lubimy zajmować się tym co twórcze. Bliska nam jest prostota i minimalizm. Staramy się by wszystko było dobrze zaprojektowane i cieszyło nie tylko oko ale i ducha.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Eudajmonia_Wallart

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top