1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Naszyjnik Bawełniany (nr 3887579)

NASZYJNIK BAWEŁNIANY

Manipura Style

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Dzianinowy naszyjnik ręcznie cięty, barwiony i rolowany.


Składa się z czterech sznurków o grubości 6mm i 264cm długości.
Przebarwienia w róznych odcieniach niebieskiego i bieli.
Na szyi układa się w gęsty splot, w zależności od sposobu ułożenia od 12 do 16 zwojów.

Nadaje się do prania ręcznego, jest więc łatwy w pielęgnacji i nie traci swojej świeżości.

Może służyć również jako bransoleta lub opaska na włosy, długie sznury można zwijać na wiele sposobów. Bawełkorale są wielofunkcyjne i bardzo oryginalne!

TAGI: #hand made, #oryginalny, #ręcznie barwione, #ręcznie robiony
Manipura Style

Manipura Style to unikatowa biżuteria i odzież wykonana z ręcznie barwionej polskiej bawełny organicznej.

Każda tkanina na korale i sukienki jest barwiona autorską metodą, tylko w jednym egzemplarzu, dając wyjątkowe barwy i gwarancję niepowtarzalności.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top