DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik Bawełniany (nr 4265707)
Poradnik prezentowy

NASZYJNIK BAWEŁNIANY

Manipura Style

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Naszyjnik bawełniany - Manipura Style

Dzianinowy naszyjnik ręcznie barwiony, cięty, i rolowany. Wykończony wygodnym zapinaniem z metalu oksydowanego.

Naszyjnik jest wielokolorowy - pojawiają się zgaszone błękity, szarości, popiel z jasnymi przebłyskami.

Proces powstawania kolorowych sznurków to radosne godziny pracy przy gotujących się kolorowych wywarach a następnie suszenie, wybieranie odpowiednich kawałków, cięcie, rolowanie i montowanie zapięcia.

Naszyjnik składa się z 16 pozaplatanych sznurków różnej grubości i w innym odcieniu. Na szyi układa się w piękne grube zwoje. Długość całkowita to 52cm.

Efektem jest niepowtarzalny naszyjnik. Miękki, kolorowy, otulający i bardzo oryginalny.

Idealny na szare, jesienne dni.
Dla Ciebie lub jako prezent dla najbliższej osoby.

TAGI: #hand made, #oryginalny, #ręcznie barwione, #ręcznie robiony
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Manipura Style

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top