DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik Blower Sway (nr 3474848)

NASZYJNIK BLOWER SWAY

Blower Cut

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Beż, złoto, nude, to kolory zarezerwowane nie tylko na jesień i zimę, to właśnie latem wyglądają lepiej niż nigdy wcześniej. Korzystając z okazji, że wszak lato jeszcze trwa, pragnę zaprezentować ten oto nowy blower. Jego urok polega na niewielkich rozmiarach (średnica poszczególnych elementów nie przekracza 4 cm) i tej szlachetnej mieszance kolorów. Doda uroku zarówno dziewczęcym stylizacjom jak i tym elegantszym, bardziej wysublimowanym. Czy warto? Czy polecam? Popełniłabym wielki błąd zachwalając swój projekt (toż to tani chwyt) pozostawię więc ten naszyjnik do oceny Państwa.

TAGI: #beż, #beżowy, #elegancja, #naszyjnik, #prezent, #złoto
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Blower Cut

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top