DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik- kamienie na filcu Niebieskie (nr 4714268)

NASZYJNIK- KAMIENIE NA FILCU NIEBIESKIE

KAKANI

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Naszyjnik wykonany jest z filcu oraz kamieni ozdobnych akrylowych.

Kolor kamieni: mniejsze (8x13) błękitny; większe (11x18) srebrny

Tył naszyjnika- flizelina, filc i skóra (miejsce łączenia filcu z łańcuszkiem)

Wymiary : ok.12cm szerokość; 10,5cm długość

Naszyjnik może się minimalnie różnić od zdjęcia. Np. plus minus milimetr różnicy w rozstawie kamieni czy rodzaj łańcuszka (bardzo niewielkie różnice), ponieważ jest wykonywany ręcznie i powielany.

Zdjęcie 1 przedstawia naszyjnik na skórze. Jednak po zrobieniu zdjęcia na filcu okazało się że wygląda identycznie jak wersja skórzana (toteż nie zmieniałam zdjęcia) Dla porównania, na zdjęciu numer 2 naszyjnik zielony i różowy są wykonane na filcu.

Do naszyjnika dodaję gratis niespodziankę!

TAGI: #błyszczące, #filc, #kamienie ozdobne, #kwiaty
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy KAKANI

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top