DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik: Kolia z agatem dendrytowym (nr 4849844)
Poradnik prezentowy

NASZYJNIK: KOLIA Z AGATEM DENDRYTOWYM

Witrażka

Cena: 176 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Nietuzinkowy naszyjnik dla miłośników naturalnych minerałów, wykonany z kamieni półszlachetnych: dużej płytki wzorzystego agatu, sfalerytu, amonitu oraz szklanych cyrkonii.

Punktem centralnym jest brązowy plaster jaspisu o krajobrazowym wzorze, zawierający cudownie widoczne drzewka dendrytowe. Następnym punktem jest sfaleryt o cudownym koronkowym wzorze.
I ostatni: ślimakowaty amonit, jak ścieżka do wnętrza ale równocześnie i na zewnątrz. Jest jak wiadomość, metafora odkrywania świata.
Całość utrzymana w brązowo-beżowej kolorystyce.

Kamienie oprawione są techniką witrażową i zawieszone na łańcuchu, dzięki czemu zapięcie umożliwia regulację długości.

Maksymalna długość naszyjnika: 51 cm,
wielkość ozdobnego elementu: ok. 10 x 5,5 cm

Każdy produkt jest zapakowany w ozdobną torebeczkę.

TAGI: #agat, #kamienie naturalne, #naszyjnik, #rękodzieło
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Witrażka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top