DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik Monogram D, Vintage, 150-letnia grafika! (nr 5329735)

NASZYJNIK MONOGRAM D, VINTAGE, 150-LETNIA GRAFIKA!

atelier Brocante

W dniach 12.09.2017 - 27.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 27.09.2017.

Cena: 50 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Oryginalny naszyjnik wykonany ręcznie. Pojedynczy egzemplarz ! Jest to naszyjnik z przeszłością, pod szkłem znajduje się 150-letnia grafika !
To nie jest wydruk, tylko oryginalna grafika ze starej, niemieckiej księgi - Chemische Behandlung der Rohstoffe ( Chemiczna obróbka surowców) wydanej w Lipsku i Berlinie w 1866 roku !

Jest to zawieszka w stylu retro. Szklany kaboszon jest oprawiony w koronkową bazę i zawieszony na metalowym łańcuszku. Wszelkie plamki, otarcia, nierówności dodatkowo nadają jej rustykalnego charakteru ...

Długość naszyjnika : 50 cm
Średnica - 2,5 cm
Na życzenie mogę zmienić długość naszyjnika oraz rodzaj i kolor dodatkowej zawieszki . Proszę tylko o podanie szczegółów .

TAGI: #inicjał, #kaboszon, #medalion z grafiką, #monogram
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy atelier Brocante

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top