DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > NATURA/LAS - KOMPLET KARTEK POCZTOWYCH + koperty (nr 5002044)

NATURA/LAS - KOMPLET KARTEK POCZTOWYCH + KOPERTY

Sen Studio

Cena: 47 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 19,00 zł / 3,80 zł
NATURA/LAS - komplet kartek pocztowych
Oznaczenie kompletu: NALS/P1B

Projekt autorski - Dagmara Sen; wydruk na wysokiej jakości papierze satynowanym 300g, sygnowany.
8 kartek formatu A6. Z jednej strony znajduje się wydruk autorskiej ilustracji, z drugiej kartka jest pusta.


Do kartek dołączamy koperty.


*
Napisz komuś coś miłego i zostaw kartkę z wiadomością na stole w kuchni, by mógł znaleźć ją o poranku i pozytywnie nastawić się na nadchodzący dzień. Podaruj kartkę z gratulacjami albo z przypomnieniem, że ktoś jest dla Ciebie ważny. Możesz wysłać oryginalną pocztówkę z okazji czyjegoś święta, na urodziny albo rocznicę. Możesz też podrzucić miłą wiadomość do czyjejś torby - ot tak, bez okazji. My dostarczamy eleganckie, proste kartki, a jakie magiczne słowa na nich napiszesz, zależy już tylko od Ciebie.

TAGI: #kartki, #pocztówka, #pocztówki, #urodziny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sen Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top